В ЛМР збирають пропозиції до нагородження!

У Львівській міській раді розпочали збір пропозицій щодо кандидатур на нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова, повідомили в ГО «СПАС».

Всі пропозиції мають бути надіслані у Львівську міську раду не пізніше за 31 березня 2017 року. Перелік всіх поданих кандидатур на нагородження не пізніше за 4 квітня оприлюднюється на офіційному веб-порталі міської ради. І протягом 10 днів з часу опублікування кандидатур на офіційному веб-порталі міської ради відвідувачі веб-порталу можуть віддати свій голос за одного з кандидатів на нагородження. Переможець голосування на веб-порталі міської ради одержує додатковий голос при голосуванні на засіданні комісії міської ради у справах відзнак.

Кандидатури для нагородження почесними відзнаками територіальної громади м.Львова подаються громадськими, політичними, професійними і творчими організаціями, трудовими колективами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, постійними депутатськими комісіями, членами комісії міської ради у справах відзнак.

Кандидатури, подані шляхом самовисунення, комісією міської ради у справах відзнак не розглядаються..

Для попереднього розгляду питань, пов’язаних з нагородженням почесними відзнаками територіальної громади м.Львова, утворюється комісія міської ради у справах відзнак, котра є дорадчим органом міської ради і працює на громадських засадах.

«Ми кілька років поспіль надаємо до Львівської міської ради власні пропозиції, щодо кандидатур на нагородження почесними відзнаками тергромади Львова.

Переможцям голосування членів комісії з відзнак вручають диплом і цінний подарунок та заносять до Книги пошани міста Львова.

Цього року, ми висунули наступні кандидатури: на «Львівянин року» - доброчесну суддю Галицького районного суду м. Львова Мисько Христину Мирославівну, на «Почесний громадянин міста Львова» - відомого блогера, громадського діяча, письменника і краєзнавця Пилипенка Олега Владиславовича, на «Шляхетна львівська родина» кандидатуру - подружжя журналістів Савельєвих (Савельєв Микола Володимирович та Коваль Ярина Юріївна). І з нетерпінням чекаємо на голосування!», - прокоментував перший заступник голови ГО «СПАС» Андрій Федчишин.

Зображення
Коментарі