18-22 липня Жовківщиною пройдуть паломники міжнародної прощі

Голова Жовківської РДА НадіяЩур провела нараду з підготовки прощі, яка відбудеться 18-22 липня, в рамках Дня Добросусідства, у Жовківському районі, зоккрема в рамках міжнародного екуменічного (пішохідне) паломництва, яке пройде шляхом святого Альберта (Хмєльовського) з Верхрати (Республіка Польща) до Львова (Україна)із відвіданням монастирів отців Василіян.

Організатором заходів є Фундація духовної культури пограниччя з Любліна за сприяння Міністерства закордонних справ України та Польщі, Львівської облдержадміністрації, Люблінського воєводства, Посольства України в Польщі, Посольства Польщі в Україні.

Всі бажаючі, які захочуть долучитися, завжди будуть щиро прийняті. Це паломництво до Бога веде слідами його святих та василіянських монастирів, які відвідував святий брат Альберт (Хмєльовський) йдучи дорогою зі Львова до Кракова, в яких молився, шукав натхнення для своєї місії і де отримував духовну та матеріальну підтримку.

Маршрут прощі:

18 липня — с.Верхрата — с.Потелич, 9 км

19 липня — с.Потелич — смт. Магерів, 20 км

20 липня — смт. Магерів — с.Крехів, 16 км

21 липня — с.Крехів — смт. Брюховичі, 28 км

22 липня — смт. Брюховичі — василіянська церква св. Онуфрія (Львів), 12 км ( о 12:00 — Божественна Літургія і завершення прощі в Архикатедральному Соборі св. Юра; о 15:00 – Коронка до Божого Милосердя у римокатолицькій Архікатедрі Успіння Пресвятої Діви Марії).

Зображення
Коментарі