Останній дзвоник - у Дублянській ЗОШ - барвистий і незабутній

Ось і пролунав останній шкільний дзвоник у Дублянській середній школі, в якій ннавчається більше 800 дітей.

Найвеличніше свято останнього дзвоника прикрашало багато квітів та вишиванок, в які були вдягнуті усі школярі, вчителі та батьки.
Святкову лінійку розпочали без запізнень - об 11.00 годині, відкрили Гімном України. Всі хвилюються: випускники, школярі, батьки і вчителі. Ті, хто востаннє слухають шкільний дзвоник, мовчки вдивляються у небесну синь, а ті, хто йдуть на канікули - щось шепочуть, радіють, адже після навчального року - відпочинок.
Спочатку всіх школярів, хто заслужив, як за високі навчальні успіхи, так у культрно-масовій роботі чи в спорті, відзначають і вручають грамоти, декому грошові винагороди.

Із словами батьківського благословення до учнів - випускників звертається директор школи Олег Іванович Прийма.
Від імені голови Жовківської РДА Надії Щур вітальні слова передає начальник відділу культури і туризму Галина Фесюк, яка зокрема зазначила "Великою гордістю і честю для випускників, які йдуть у широкий світ, має бути те, що школі присвоєно імя земляка, Героя Небесної Сотні Анатолія Жиловаги, який у свій час вчився тут, робив великі кроки до зросту патріотизму в душі і став перед обличчям смерті на захист рідної України".

З теплими словами привітання та найкращими побажаннями звернувся до школярів місцевий священик о.Володимир, депутат районної ради Данило Тарасюк.

Приємно вразили гостей, учнівський та педагогічний колектив свої артисти: танцювальний колектив, солісти, виконавці поезій.

Приємно, що останній дзвоник на подвірї весняно-літнього дня продзвенів яяскраво і мелодійно, разом із художніми номерами, які виконали школярі.

Що ж , в добру путь, випускники!

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі