Шановні колеги - журналісти!

Відділ культури і туризму Жовківської районної державної адміністрації щиро вітає Вас з професійним свято – Днем журналіста.

Зичу всім міцного здоров’я, творчих здобутків і натхнення, високого професіоналізму, щастя і благополуччя.

Партнерські стосунки, які сьогодні складаються з різними багатьма журналістами сприяють розвитку культури у Жовківському районі, та своєчасному доведенню до громадськості інформації з питань культури, культурно-масових та мистецьких заходів, актуальних питань шкіл мистецтв, Народниїх домів, бібіліотек, райкіновідеомережі, а також проведення культурної державної політики, що призводить до успішного виконанню культурних програм.

Хай ваші публікації і надалі допомагають у вирішенні культурних проблем, доходять до сердець читачів, які не байдужі до галузі культури, а ваша журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.

Хочу зауважити, що надзвичайно велика журналістська співпраця із Фейсбуком, дозволила запізнатися із тисячами людей, котрі творять культуру, мистецтво та музику у різних куточках світу. А це дало можливість вийти на міжнародний рівеь пізнання.

Бажаю, щоб Інтернет-видання "Фейсбук" набирало світового масштабу і звичайно довго і на благо собі та споживачу процвітало

Зображення
Коментарі