Конкурсно-розважальна програма у с.Синьковичі з нагоди Дня захисту дітей

3 червня культпрацівниками с. Синьковичі було організовано (завідувач Народного дому Ю. Капітан та бібліотекар Гнідець М. П.) конкурсно-розважальну програму з нагоди Дня захисту дітей " Ви - майбутнє України".На початку ведуча пані Мирослава звернулася до глядачів словами вірша:
Треба всім нам привітатись!
Добрий день!
Дружно весело сказати: Добрий день!
Вліво- вправо повернемось!
Туди - сюди усміхнемось: Добрий, добрий, добрий день!
Всіх гостей ми привітаєм,
Добрий день!
І здоров''я побажаєм: Добрий, добрий день!
Ми раді , що ви завітали на наше свято дитинства.
Цього дня було ясно і тепло від щирих посмішок, цікавих поглядів, від оплесків глядачів і дуітей, вони звеселяли душу і зігрівали серця батьків. А було від чого!.
У конкурсній грі учасники поділились на команди, було обрано капітанів : Юрій Пістун, який назвав свою команду "Ми- це Україна " та Віталій Дацко " Ми- найкращі українці".

Діти відгадували загадки, питання на логіку, задавали задачі одне одному, робили творчі завдання, забавлялися різноманітними іграми. Перемогла дружба, усі учасники були нагороджені призами: капітани отримали книжечки з патріотичними наліпками, решту смайлики з магнітом, також був невеличкий пікнік та фотосесія, усі отримали багато позитиву, енергії, а найголовніше усі були щасливі. Немає кращого на світі ,ніж бути щасливим хоч на мить.

Батьки і діти — це любов і сльози,
Це вічне щастя і одвічний біль.
Це сонце і тепло, сніги ...й морози
Мед на вуста й на вічні рани сіль.
Як на троянді — колючки і квіти,
Так і в житті є радість і печаль.
Високі мрії й дуже різні діти...
Чомусь таке трапляється, на жаль.
Всім хочеться все мати в ідеалі,
Причому водночас і без зусиль.
Щоб щастя без труда та без печалі
Пливло саме у руки звідусіль.
Та у житті такого не буває.
Запам’ятати треба в чому річ:
Зоря щаслива лиш тоді засяє,
Якщо трудитись будеш день і ніч.
А діти — це і щастя, і турбота,
Відповідальність і тривога теж.
Без відпочинку й вихідних робота,
Любов така, яка немає меж.

Отож завдання культпрацівників було виконано: в першу чергу вони зробити дітей щасливими, дарувати їм свою любов. Як сказала завідувач Юля Капітан, діти - це наша гордість, радість, життя, майбутнє, у них ми бачимо себе і навіть вчимось дечому і хай усі дітки не знають біди, будуть здоровенькі, захищені, щоб у них були мама і тато, виростали розумними і були гідним прикладом для своїх батьків та України!

Гордиться працівниками культури і місцевий священик о.Шевчук Михайло "З приходом в село завідувача Юлії Капітан, Синьковичі ожииили! Дякую Вам, шановна Юлія Миколаївна і Мирослава Петрівна! Хай Бог благословить Ваше служіння заради нашого майбутнього українського покоління! !! "

Зображення
Зображення
Коментарі