На Жовківщині (Львівська область)успішно триває чемпіонат світу з авіамодельного спорту-2017

Упродовж 23-29 липня 2017 року поблизу села Великий Дорошів що на Жовківщині успішно тривають змагання чемпіонату світу з авіамодельного спорту (радіокеровані метальні моделі планерів F3K).

За сприятливих погодних умов сьогодні успішно стартує програма другого змагального дня чемпіонату й тривають 6-9 відбіркові тури для спортсменів двох вікових груп «Senior» та «Junior».

Чемпіонат світу відбувається під егідою Міжнародної федерації авіаційного спорту, Міністерства молоді та спорту України, організатори – Федерація авіамодельного спорту, Львівська обласна федерація авіамодельного спорту за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Жовківської райдержадміністрації.

Загалом помірятися силами на Львівщину прибули 113 спортсменів з 33 країн світу: Аргентини, Австралії, Австрії, Бельгії, Бразилії, Канади, Китайської Народної Республіки, Хорватії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франція, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Японії, Латвії, Литви, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Румунії, Сінгапуру, Словаччини, Російської Федерації, Південної Африки, Швеції, Швейцарії, Туреччини, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та України.

Збірну команду України представляють 3 дорослих пілоти та 3 юніори. Відзначимо, що національна збірна команда України 2017 є одним із фаворитів цьогорічного чемпіонату та має неабиякі шанси на перемогу.

Чемпіонат світу проходить паралельно для 2 вікових груп: юніори (Junior) – спортсмени віком до 18 років та дорослі (Senior) – від 18 і старші. У віковій групі «Senior» – 90 спортсменів, в групі «Junior» – 23. Для обидвох вікових груп «Senior» і «Junior» змагання складаються з 19 турів. 5-ти денний марафон відбіркових турів, який триватиме з 24 по 28 липня завершиться фіналом Чемпіонату - 29 липня 2017 року. За результатами турів у фінал виходять 12 найкращих дорослих пілотів та 8 юніорів з усього світу, які боротимуться за звання «Чемпіон світу-2017».

Змагання тривають щодня з 9.00 до 19.00 год (23 по 28 липня) на спортивному містечку поблизу села Великий Дорошів на Жовківщині.

29 липня – фінали чемпіонату з 9.00 до 16 00 год. Урочисте закриття чемпіонату відбудетеся о 19 годині.

Усіх бажаючих запрошуємо відвідати спортивне містечко чемпіонату світу, яке розгорнуто на відстані 8 км від Львова біля села Великий Дорошів (Жовківський район).

Відзначимо, що завдяки успішному проведенню в Україні багатьох міжнародних змагань з радіокерованих моделей планерів, а також враховуючи перемоги пілотів української збірної команди на чемпіонатах світу минулих років у штаб-квартирі Міжнародної Авіаційної Федерації (м. Лозанна, Швейцарія) прийнято визначальне рішення – проведення Чемпіонату світу з авіамодельного спорту 2017 року в Україні

Зображення
Зображення
Коментарі