День шахів на Жовківщині

20 липня – Міжнародний день шахів. Це загальнопланетарне свято, оскільки в шахи грають практично скрізь. У багатьох містах засновані шахові клуби, в них збираються справжні шанувальники цієї стародавньої гри. Традиційно у цей день проводяться турніри, сеанси одночасної гри, показові заняття, зустрічі з відомими шахістами. Постановою Верховної ради України 20 липня оголошено Днем шахів в Україні.

У четвер, 20 липня 2017 року, сектором молоді та спорту спільно із шахово-шашковим клубом «Дебют» та Жовківським районним дитячим центром оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» організовано відзначення Дня шахів на Жовківщині.

Керівник секції шахів ДЮСШ «Юність» - Володимир Копцюх провів ознайомче шахове заняття у дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка», провів сеанс одночасної гри в шахи на 10-ти дошках та організував шаховий турнір для дітей, що відпочивають в цьому оздоровчому закладі.
Переможці та призери шахового турніру нагороджені медалями та грамотами організаторів. В приміщенні шахового класу в м.Жовква за сприяння Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – В.Кожушко) було організовано шахове заняття для дітей з багатодітних, кризових сімей та дітей, батьки яких воювали в АТО.

Зображення
Зображення
Коментарі