Культурна подія у Раві Руській - відкриття приміщення для дитячої музичної школи.

Сьогодні у Рава Руській музичній школі відбулася історична подія. Нарешті у новому приміщенні міського будинку відкрилося мистецьке відділення школи, якого чекали багато років.
Ідея відремонтувати дане приміщення у міських представників влади витала давно. Проте коштів не було. І ось у 2016 році спільними зусиллями голови міста Миколи Зінька, голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур, відділу культури і туризму Жовківської РДА та дирекціі Рава Руської музичної школи сьогодні маємо добротний заклад культури, в якому на першому поверсі розміщена бібліотека, а на другому - три кімнати для мистецького відділення РРМШ.
Сьогодні на урочисте відкриття завітали представники влади, працівники культури, колеги, батьки та нйголовніше, діти, які будуть вчитися малювати у мстецькому закладі. А їх у 2017-2018 навчальному році аж 70.
Привітати учасників свята приїхав заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич та міський голова Микола Зінько. Окрім побажання розвивати мистецтво як творчий потенціал міста, Юрій Володимирович сказав, що вкладати кошти у мистецтво - рівносильно означає будувати собі багате майбутнє , а також вручив грамоти усім, хто найбільше приклався до проведення ремонту, зокрема міському голові Юрію Зінько, дректору РРДМШ ВАлерію Самбульському, завідувачу відділу мистецтв Уляні Шумило та іншим.
Від відділу культури і туризму я подарувала набір професійних фарб аби діти змогли намалювати картину майбутнього.
Відрадно, що кожен, хто сьогодні прийшов на відкриття,

зміг послухати чудовий камерний концерт учнів цієї школи та оглянути вистак малюнків вичкладачі школи.

Довідка про Рава-Руську музичну школу

Художнє відділення у Рава-Руській музичній школі було відкрито у 2006 році. Першим викладачем була Шумило Уляна Степанівна. В даний час на відділі працюють: Шумило Уляна Степанівна – зав. відділом, Попович Ярослава Михайлівна,, Павлова Ярина Володимирівна - викладачі відділу. Учні вивчають малярство, графіку, скульптуру, історію мистецтва, композицію, рисунок.
Беруть участь в екскурсіях та пленерах, які відбуваються не тільки в Україні а й за кордоном (респ. Польща), де використовується програма з максимально раціональним використанням робочого часу для малювання та відпочиннку, представляють свою творчість на районних, обласних та всеукраїнських конкурсах та виставках дитячого малюнка, де отримують дипломи та нагороди. Викладачі відділу - працюють на високому професійному рівні, крім навчальної діяльності, багато працюють творчо. Щорічно педагогічний та учнівський колективи приймають активну участь у культурно-мистецькому житті міста.
Серед великої кількості мистецьких шкіл художнє відділення Рава-Руської музичної школи посіло одне з чільних місць, роблячи свій вагомий внесок у справу культурно-естетичного виховання дітей та юнацтва нашої держави.
З цього приводу дирекція школи запретендовала на приміщення другого поверху будинку, де розміщена бібліотека для дітей, і яке потребувало ремонту. З ініціативи голови Жовківської РДА приміщення було подано на бюджет розвитку, а міський голова розробив ПКД.
Відповідно у приміщенні другого поверху будинку протягом 2016-2017 років і завдяки державному бюджету розвитку на суму 498, 687 тис.грн відремонтовано.
Також Юрій Дубневич відвідав бібілотекарів, що недавно також провели капітальний ремонт.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі