Робоча нарада з культпрацівниками Жовківського району - відбулася

У районному Народному домі відбулася робоча нарада з культпрацівниками Жовківського району за участю голови райдержадміністраціі Надії Щур та заступника голови РДА з гуманітарних питань Юрія Дубневича.

На робочій нараді мені вдалося висвітлити та обговорити із колегами головні питання, зокрема, підсумки роботи за чотири місяці (липень-жовтень), якість проведення культмасових заходів, активне залучення школярів та молоді до заходів патріотичного спрямування, введення нових інтерактивних та креативних форм роботи у проведенні заходів.

Голова РДА Надія Щур у робочому виступі також наголосила на активному залученні інтелігенції та молоді у фестивалях та конкурсах, привела приклад якісного проведення масштабного Фестивалю Борщу та Фестивалю-ярмарку "Гарбузова осінь", та зупинилася на питаннях господарки, головно на участі культпрацівників у написанні та поданні на конкурс широкомасштабних проектів, які дозволяють проводити реконструкцію , капітальний та поточний ремонти, забезпечують вбрання сцени, музичні інструменти та технічні матеріали.

Юрій Дубневич навів добрі приклади із застосування у культмасових заходах конкурсів та інтерактивних методів, що надає культурній роботі забарвлення та креативності.

Далі на нараді йшлося про активне залучення глядача до нових запланованих заходів, що відбудуться у найближчий час, зокрема, мистецька акція "Музика в храмі - 27, 228, 29 жовтня, 1 листопада - похід-Віче на міському цвинтарі, приурочене 99-ій річниці ЗУНР, та звіт вокальних колективів - 12 листопада.

Окремо вирішувався стан та проведення ремонтів закладів культури, підсумовували виконання обласних програм та бібліотечні запити.

Бюджетні питання та про опалювальний сезон доповіла головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Віра Паламарчук.

В робочій нараді взяла участь художній керівник районного Народного дому м.Сватово Наталя Толстова. Вона поділилася досвідом роботи з колегами, розповіла про своє спостереження роботи у культпрацівників у Жовківському районі та навела приклади фестивальних заходів на Луганщині.

Наостанок культпрацівники поділилися на секціі, де розглядали питання активного проведення заходів, перевірки технічного стану закладів культури, методичні розробки, бібліотечні запити, актуальність проведення інтерактивних заходів та малих форм у бібліотеках.

На нараді оголосили конкурс сценаріїв та літературний конкурс Леся Мартовича

Начальник
відділу культури і туризму Жовківської РДА Г,Фесюк.

Зображення
Зображення
Коментарі