Урочистості з нагоди Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада у районному Народному домі відбулася урочиста Академія з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
В рамках заходу відбулося нагородження грамотами працівників культури Жовківщини серед яких керівники Народних домів, бібліотекарі, викладачі шкіл мистецтв та музичної школи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, Жовківській районній державній адміністрації та Жовківській районній раді, дякую за теплі привітання від депутатів районної ради, начальника освіти Жовківської РДА та інших гостей. які прибули на нашу святкову програму, а також усім, хто поважає працю культпрацівника та розуміє, що галузь культури - це квітковий вернісаж людей, які творять щось надзвичайне з неймовірного.
Під час урочистої Академії відбулося також відзначення переможців за номінаціями ""Леді на велосипеді", "Найкращий КультБуд", "Світло культури", "Муза театру", "Голос Розточчя", "Пані пампушок", "Фея мистецтва", "Книжкова пані", "Танцювальна фея", "Зірка культури".
В рамках програми відбувся концерт за участю солісток Катерини Заремської та Аліни Дем''янець, вокального чоловічого ансамблю "Срібні дзвони", танцювального колективу рЖовківської дитячої школи мистецтв, драматичного колективу Народного дому с.Артасів та баяніста Дублянської дитячої школи мистецтв.
Сердечна подяка голові районної ради Роману Горбаню, заступнику голови районної ради Аллі Жук, заступнику голови Жовківської РДА Юрію Дубневичу, священику о.Терентію Довганюку, ЧСВВ, голові депутатської комісії з питань культури, освіти та спорту Олегу Бобало, начальнику освіти Михайлу Ковалю за привітання та присутність на нашому святі. Хай Бог усім додасть сил, здоров''я та многая літа для служіння українському народові

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі