Журнал "Весілля по-нашому"

Київський журнал

Чернівецький журнал

Кременчуцький журнал

Вінницький журнал

“Весілля по-нашому” - журнал, в якому міститься вичерпна інформація про фірми та підприємства, які надають послуги при організації весілля у Львівській області. Видання створене для тих, хто працює в сфері весільних послуг або цікавиться організацією весілля, для тих, хто планує підготувати весілля своєї мрії, для тих, хто робить перші кроки в сімейне життя.

Глянцевий повно колірний журнал-каталог - зручний ресурс для пошуку найкращих весільних салонів, агенцій, перукарень, салонів краси, ресторанів, бенкетних залів; найкращі фотографи, відео-оператори; безліч інформації з приводу оформлення весіль. “Весілля по-нашому” - це легкий для Вас спосіб заявити про себе вашим клієнтам та здобути нових.

Пропонуємо Вам розмістити Вашу рекламу в нашому журналі. “Весілля по-нашому” - це весільний журнал який виходить тиражем 5000 примірників один раз в квартал номерами “ВЕСНА”, “ЛІТО”, “ОСІНЬ”, “ЗИМА”.

В журналі також є окремі розділи, де Ви можете розмістити тематичну рекламу:
“Весільна мода”
“Бенкетна справа”
“Весільний декор”
“Фото-відео”
“Зачіска, візаж, макіяж”
“Весільний кортеж”
“Організація весіль”
“Світ здоров''я і краси»,
“Мода і стиль”
“Майбутнім батькам”
“Затишна оселя”

Ми якісно виділимо ваш бізнес серед собі подібних: професійний дизайн, індивідуальний підхід. Безкоштовно розробимо макет вашої реклами для журналу. Створимо неповторний і впізнаваний образ серед споживачів. Розміщення інформації про Вашу фірму в журналі “Весілля по-нашому” підвищить "клієнтопотік" і збільшить ваш дохід. Люди прийдуть саме до Вас.
Якщо Ви цінуєте власним положенням на ринку, журнал ”Весілля по-нашому” - це Ваш вірний вибір.

“Весілля по-нашому” розповсюджується у точках продажу преси у м. Львів:
• вручається кожній парі при подачі заяви в РАГС
• щодня наші кур`єри розповсюджують журнал у найрізноманітніших місцях, де можуть знаходитися ваші клієнти.